Žádost o úvěr

Rady a tipy pro žádost o úvěr

Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

Žádost o úvěr

Chcete – li si podat „žádost o úvěr“, může na vás čekat mnoho nebezpečných překážek ve formě poplatků a zdlouhavého vyřizování, a jen málokdy se žádost podaří bankám schválit, neboť je otázkou, zda splňujete určitá privilegia, o nichž musí banka mít nějaké pevné důkazy. Ze všeho nejdůležitější, a také jakožto první, co musíte prokázat je, že výše vašich příjmů jsou dostatečná pro budoucnost, kdy budete muset půjčku splácet. Banka tedy, jednoduše řečeno, musí vědět, jestli jste schopni půjčku splácet včas a pravidelně. Nesplňujete – li tuto část, banka se už s vámi nebude dále zabývat a vaši žádost o úvěr (půjčku ) , jednoduše zruší, stornují.

V takových případech je již docela veliká nouze, sehnat potřebné finance u dalších bankovních insititucí, protože všechny banky vyžadují prokázat výši příjmů, a jejich dané hodnoty se nikterak neliší – jsou takřka stejné.

Mnoho žadatelů o ůvěr (půjčku), kteří neuspěli u bank nebo prostě jen znají aktuální finanční trh, každému doporučí jiný způsob. kde a jak si půjčit peníze. Jedná se o nebankovní půjčky, jejichž zprostředkovatelé nevyžadují výši příjmů, a pokud ano, dovolí mnohem více lidem si půjčit, než bankovní instituce, které si své finance hlídají až přehnaně.

Nebankovní půjčky mají výhodu také v tom, že na půjčku nečekáte tak dlouho jako u bank; obvykle se půjčka vyřídí ještě téhož dne, co si o úvěr zažádáte, tudíž budete mít peníze vlastně okamžitě a nemusíte si dále lámat s ničím hlavu. Žádost o úvěr se u nebankovních půjček může lišit, v tom smyslu, že ne každý nebankovní zprostředkovatel půjček a úvěrů, vůbec bude vyžadovat něco, čím by ste mu potvrdili, že jste schopni úvěr splatit. Můžete se totiž jednoduše domluvit, že se splácením začnete až za určitou dobu, například tři měsíce, kdy si to budete moci dovolit. U takovýchto nebankovních institucí je „žádost o úvěr“ pouhou formalitou.

Komentáře můžete sledovat pomocí RSS 2.0 feedu. Můžete zanechat komentář, nebo trackback z Vaší www stránky.

COMMENTS

Zatím bez komentářů

Zatím sem nikdo nevložil komentář, buďte prvním kdo článek okomentuje!

Zanechat komentář